OBAVEŠTENjE O DONETOM REŠENjU O POSTUPKU ODLUČIVANjA O POTREBI PROCENE UTICAJA NA ŽIVOTNU SREDINU I ODREĐIVANjE OBIMA I SADRŽAJA STUDIJE

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA PROSTORNO PLANIRANjE, URBANIZAM, IZGRADNjU I ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE
Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine
Služba za zaštitu životne sredine
Broj: XVIII-501-223/18
Datum: 23.08.2018. godine
Kragujevac

OBAVEŠTENjE O DONETOM REŠENjU O POSTUPKU ODLUČIVANjA O
POTREBI PROCENE UTICAJA NA  ŽIVOTNU SREDINU I ODREĐIVANjE OBIMA I SADRŽAJA STUDIJE

Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, obaveštava javnost da je u zakonom određenom postupku, na zahtev broj: XVIII-501-223/18, od 07.08.2019. godine, donela Rešenje za odlučivanje o potrebi procene uticaja PROJEKTA - proizvodni objekat za proizvodnju šinskih vozila "AVENIO" sa pomoćnim objektom - portirnicom, internim saobraćajnicama, manipulativnim platoima i pratećom infrastrukturom na kp. br. 4367, 4375, 4376, 4377, 4378, 4379/1, 4378/2, 4762, 4391/6 KO Lužnice, nosioca projekta "MIND REAL ESTATE", Beogradska bb, na teritoriji grada Kragujevca. Nadležni organ je utvrdio da je za predmetni projekat POTREBNA izrada studije o proceni uticaja na životnu sredinu, i ODREDIO obim i sadržaj studije o proceni uticaja na životnu sredinu, sve kroz jedno rešenje, čime je skraćena procedura.

Uvid u doneto rešenje može se izvršiti u prostorijama organa - Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine - Služba za zaštitu životne sredine, kancelarija broj 513 (peti sprat), Trg slobode br. 3.

Protiv ovog rešenja, zainteresovana javnost može izjaviti žalbu drugostepenom organu, u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, a preko ovog organa.

Službeno lice
Dragana Mrkalj