Obaveštenje o javnom uvidu, javnoj prezentaciji i javnoj raspravi Studije o proceni uticaja na životnu sredinu PGR ZONA POSLOVANjA

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA PROSTORNO PLANIRANjE, URBANIZAM, IZGRADNjU I ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE
Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine
Služba za zaštitu životne sredine
Broj: XVIII-501-68/19
Datum: 15.04.2019. godine
KRAGUJEVAC

Predmet: Obaveštenje o javnom uvidu, javnoj prezentaciji i javnoj raspravi Studije o proceni uticaja na životnu sredinu

Obaveštavamo vas da je podnet zahtev za davanje saglasnosti na Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu za PROJEKAT – Proizvodno-skladišni objekat za izradu unutrašnje galanterije za automobilsku industriju, kao i pomoćne objekte - nadzemni (portirnice sa nadstrešnicom, nadstrešnice za pušače, nadstrešnica za upravljanje otpadom, nadstrešnica za bicikle i motocikle, prostorija za pumpna postrojenja za potrebe hidrantske i sprinkler instalacije, reklamni totemi i jarboli), na kp.br. 10430/15 KO Kragujevac 4 (Predmetna parcela nalazi se u obuhvatu PGR ZONA POSLOVANjA,  ("Službeni list grada Kragujevca", br. 26/13)), na teritoriji grada Kragujevca, od strane nosioca projekta "CTP DELTA" d.o.o. iz Beograda, (ul. Bulevar Zorana Đinđića br. 64a).

Uvid u Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu PROJEKTA -  Proizvodno-skladišni objekat za izradu unutrašnje galanterije za automobilsku industriju, kao i pomoćne objekte - nadzemni (portirnice sa nadstrešnicom, nadstrešnice za pušače, nadstrešnica za upravljanje otpadom, nadstrešnica za bicikle i motocikle, prostorija za pumpna postrojenja za potrebe hidrantske i sprinkler instalacije, reklamni totemi i jarboli), izvršiće se u prostorijama Gradske uprave za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine, kancelarija 513, Trg slobode br. 3., Kragujevac, u periodu od 15.04. do 06.05.2019. godine, u vremenu od 10.00 do 12.00 časova.

Zainteresovana javnost koja vrši uvid u Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu može u gorenavedenom roku dostaviti mišljenje stručnoj službi (zaključno sa 06.05.2019. godine).

Javna rasprava i prezentacija Studije o proceni uticaja na životnu sredinu biće održana 07. maja 2019. godine sa početkom u 11.00 časova, u prostorijama Gradske uprave za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne serdine, Služba za zaštitu životne sredine, kancelarija 326.

Prezentaciji i javnoj raspravi o studiji o proceni uticaja na životnu sredinu učestvovaće nosilac projekta.

Službeno lice
Dragana Mrkalj