Rešenje o obimu i sadržaju Studije "MLEKAR SZR MIJAT KUČ"

REPUBLIKA SRBIJA

GRAD KRAGUJEVAC

GRADSKA UPRAVA ZA PROSTORNO PLANIRANjE, URBANIZAM, IZGRADNjU I ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE

Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine

Služba za zaštitu životne sredine

Broj: XVIII-501-104/19

Datum: 14.05.2019. godine

K R A G U J E V A C

O B A V E Š T E Nj E

O DONETOM REŠENjU O POSTUPKU ODLUČIVANjA O
POTREBI PROCENE UTICAJA NA  ŽIVOTNU SREDINU I ODREĐIVANjE OBIMA I SADRŽAJA STUDIJE

Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, obaveštava javnost da je u zakonom određenom postupku, na zahtev broj: XVIII-501-104/19, od 19.04.2019. godine, donela Rešenje za odlučivanje o potrebi procene uticaja PROJEKTA - izgradnje objekta proizvodnje mlečnih proizvoda, hladnjače za gotove proizvode, prateće prostorije i administraciju na kp. br. 3787/1, 3792/1, 3792/2 i 3785/2 KO Kragujevac 4, nosioca projekta "MLEKAR SZR MIJAT KUČ" iz Kragujevca (ul. Svetolika  Mladenovića br. 71), na teritoriji grada Kragujevca. Nadležni organ je utvrdio da je za predmetni projekat POTREBNA izrada studije o proceni uticaja na životnu sredinu, i ODREDIO obim i sadržaj studije o proceni uticaja na životnu sredinu, sve kroz jedno rešenje, čime je skraćena procedura.

Uvid u doneto rešenje može se izvršiti u prostorijama organa - Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine – Služba za zaštitu životne sredine, kancelarija broj 326(treći sprat), Trg slobode br. 3.

Protiv ovog rešenja, zainteresovana javnost može izjaviti žalbu drugostepenom organu, u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, a preko ovog organa.

Službeno lice

Ivana Antonijević