Javni uvid i rasprava Studije "FCA PLASTICS SRBIJA" doo, proizvodnja plastičnih branika

REPUBLIKA SRBIJA

GRAD KRAGUJEVAC

GRADSKA UPRAVA ZA PROSTORNO PLANIRANjE, URBANIZAM, IZGRADNjU I ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE

Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine

Služba za zaštitu životne sredine

Broj: XVIII-501-8/19

Datum: 13.06.2019. godine

K R A G U J E V A C

OBAVEŠTENjE O JAVNOM UVIDU, JAVNOJ PREZENTACIJI I JAVNOJ RASPRAVI STUDIJE O PROCENI UTICAJA ZATEČENOG STANjA NA ŽIVOTNU SREDINU

Obaveštavamo vas da je podnet zahtev za davanje saglasnosti na Studiju o proceni uticaja zatečenog stanja na životnu sredinu za PROJEKAT – Proizvodni pogon za proizvodnju plastičnih branika za automobile, na katastarskoj parceli broj 1/1 KO Kragujevac 1 (ulica Kosovska broj 4), na teritoriji grada Kragujevca, od strane nosioca projekta "FCA PLASTICS SRBIJA" doo, (Ul. Kosovska broj 4).

Uvid u Studiju o proceni uticaja zatečenog stanja na životnu sredinu PROJEKTA -  Proizvodni pogon za proizvodnju plastičnih branika za automobile, izvršiće se u prostorijama Gradske uprave za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine, kancelarija 513, Trg slobode br. 3., Kragujevac, u periodu od 13.06. do 04.07.2019. godine, u vremenu od 10.00 do 12.00 časova.

Zainteresovana javnost koja vrši uvid u Studiju o proceni uticaja zatečenog stanja na životnu sredinu može u gorenavedenom roku dostaviti mišljenje stručnoj službi (zaključno sa 04.07.2019. godine).

Javna rasprava i prezentacija Studije o proceni uticaja zatečenog stanja na životnu sredinu biće održana 8. jula 2019. godine sa početkom u 11.00 časova, u prostorijama Gradske uprave za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine, kancelarija 326.

Prezentaciji i javnoj raspravi o studiji o proceni uticaja zatečenog stanja na životnu sredinu učestvovaće nosilac projekta.

Službeno lice

Dragana Novaković