"REC-EE-O" Obaveštenje o podnetom zahtevu, Povećanje kapaciteta skladišta EE otpada

REPUBLIKA SRBIJA

GRAD KRAGUJEVAC

GRADSKA UPRAVA ZA PROSTORNO PLANIRANjE, URBANIZAM, IZGRADNjU I ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE

Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine

Služba za zaštitu životne sredine

Broj: XVIII-501-344/19

K R A G U J E V A C

O B A V E Š T E Nj E

O PODNETOM ZAHTEVU ZA ODLUČIVANjE O
POTREBI PROCENE UTICAJA NA  ŽIVOTNU SREDINU

Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine, obaveštava javnost da je nosilac projekta "PREDUZEĆE ZA RECIKLAŽU ELEKTRIČNOG I ELEKTRONSKOG OTPADA REC-EE-O DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU BEOGRAD - ČUKARICA, ulica Tome Buše 14,  podneo zahtev za odlučivanje o potrebi izrade Studije o proceni uticaja na životnu sredinu PROJEKTA – Povećanje kapaciteta i površina skladišta komponenti nastalih tretmanom  EE otpada  na KP br. 1/7 KO Kragujevac 2, na lokaciji ogranka – Otkupni centar Kragujevac, na teritoriji grada Kragujevca.

Uvid u podatke i dokumentaciju iz zahteva nosioca projekta, može se izvršiti u prostorijama ovog organa - Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine, kancelarija broj 326, Trg slobode br. 3, u periodu od 08.08.2019. do 19.08.2019.  godine, u vremenu od 9-12 časova.

U roku od 10 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, zainteresovana javnost može dostaviti mišljenja o zahtevu za odlučivanje o potrebi procene uticaja predmetnog projekta na životnu sredinu ovom organu.

Ovaj organ će u roku od 10 dana od dana isteka roka iz stava 3. ovog obaveštenja doneti odluku o tome da li je za predloženi projekat potrebna procena uticaja na životnu sredinu, o čemu će blagovremeno obavestiti javnost.

Službeno lice

Ivana Antonijević