"MARKO TRANS KARGO" d.o.o.-stanica za snabdevanje gorivom, podnet zahtev

REPUBLIKA SRBIJA

GRAD KRAGUJEVAC

GRADSKA UPRAVA ZA PROSTORNO PLANIRANjE, URBANIZAM, IZGRADNjU I ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE

Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine

Služba za zaštitu životne sredine

Broj: XVIII-501-463/19

Datum: 28.11.2019. godine

K R A G U J E V A C

O B A V E Š T E Nj E

O PODNETOM ZAHTEVU ZA ODLUČIVANjE O
POTREBI PROCENE UTICAJA  NA  ŽIVOTNU SREDINU

Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine, obaveštava javnost da je nosilac projekta "MARKO TRANS KARGO" d.o.o., iz Beograda, (ul. Bulevar Mihaila Pupina br.10g, Novi Beograd), podneo zahtev za odlučivanje o potrebi izrade Studije o proceni uticaja na životnu sredinu PROJEKTA – stanica za snabdevanje gorivom sa pratećim sadržajem i TNG-om sa pratećim  sadržejem "Shell Kragujevac", na kp.br. 10467, KO Kragujevac 4 (ulica Save Kovačevića), na teritoriji grada Kragujevca.

Uvid u podatke i dokumentaciju iz zahteva nosioca projekta, može se izvršiti u prostorijama ovog organa - Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine, kancelarija broj 513, Trg slobode br. 3, u periodu od 28.11.2019. do 09.12.2019. godine, u vremenu od 9-12 časova.

U roku od 10 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, zainteresovana javnost može dostaviti mišljenja o zahtevu za odlučivanje o potrebi procene uticaja predmetnog projekta na životnu sredinu ovom organu.

Ovaj organ će u roku od 10 dana od dana isteka roka iz stava 3. ovog obaveštenja doneti odluku o tome da li je za predloženi projekat potrebna procena uticaja na životnu sredinu, o čemu će blagovremeno obavestiti javnost.

Službeno lice:

Dragana Mrkalj