Obaveštenje o donetom rešenju o postupku odlučivanja o potrebi procene uticaja na životnu sredinu i određivanje obima i sadržaja studije nosioca Projekta "STR Karra DOO

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA DRUŠTVENE DELATNOSTI I POSLOVE SA GRAĐANIMA
Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti
Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine
Broj: XXV-02-501-100/20
Datum: 21.04.2020. godine
Kragujevac

Obaveštenje o donetom rešenju o postupku odlučivanja o potrebi procene uticaja
na životnu sredinu i određivanje obima i sadržaja studije

Gradska uprava za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine, obaveštava javnost da je u zakonom određenom postupku, na zahtev broj: XXV-02-501-100/20, od 27.03.2020. godine, donela Rešenje za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu PROJEKTA - Proizvodno skladišnog objekta za potrebe automobilske industrije u radnoj zoni "FENIKS", na kp.br. 10422/1, 10421, 10420 i 10418/6 KO Kragujevac 4, na teritoriji grada Kragujevca, nosioca Projekta "STR Karra DOO", Novi Beograd, Bulevar Zorana Đinđića br. 64a. Nadležni organ je utvrdio da je za predmetni projekat POTREBNA izrada studije o proceni uticaja na životnu sredinu, i ODREDIO obim i sadržaj studije o proceni uticaja na životnu sredinu, sve kroz jedno rešenje, čime je skraćena procedura.

Uvid u doneto rešenje može se izvršiti u prostorijama organa - Gradska uprava za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine, kancelarija broj 326(treći sprat), Trg slobode br. 3.

Protiv ovog rešenja, zainteresovana javnost može izjaviti žalbu drugostepenom organu, u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, a preko ovog organa.

Službeno lice
Ivana Antonijević