Obaveštenje o donetom rešenju o postupku odlučivanja o potrebi procene uticaja na životnu sredinu i određivanje obima i sadržaja studije nosioca Projekta "Telekom Srbija"

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA DRUŠTVENE DELATNOSTI I POSLOVE SA GRAĐANIMA
Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti
Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine
Broj: XXV-02-501-129/20
Datum: 05.06.2020. godine
KRAGUJEVAC

Gradska uprava za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine, obaveštava javnost da je u zakonom određenom postupku, na zahtev nosioca Projekta "Telekom Srbija" a.d. Beograd, Takovska 2, donela Rešenje za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu PROJEKTA - bazna stanica mobilne telefonije "Kragujevac III" KG05/KGH05/KGU05/KGL05, čija se realizacija planira na K.P. broj 10486/1 KO Kragujevac 4, ulica Zmaj Jovina 30, (krov-terasa objekta Klinički centar).

Nadležni organ je utvrdio da je za predmetni projekat POTREBNA izrada studije o proceni uticaja na životnu sredinu, i ODREDIO obim i sadržaj studije o proceni uticaja na životnu sredinu, sve kroz jedno rešenje, čime je skraćena procedura.

Uvid u doneto rešenje može se izvršiti u prostorijama organa - Gradska uprava za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine, kancelarija broj 326 (treći sprat), Trg slobode br. 3.

Protiv ovog rešenja, zainteresovana javnost može izjaviti žalbu drugostepenom organu, u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, a preko ovog organa.

Službeno lice
Ivana Antonijević