Radan Jelić iz Kragujevca-javna prez. i rasprava Studije,izgradnja betonjerke sa poslovnom zgradom (ulica Grada Karare)

REPUBLIKA SRBIJA

GRAD KRAGUJEVAC

GRADSKA UPRAVA ZA DRUŠTVENE DELATNOSTI I POSLOVE SA GRAĐANIMA

Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti

Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine

Broj: XXV-02-501-32/21

Datum: 08.04.2021. godine

K R A G U J E V A C

Predmet: Obaveštenje o javnom uvidu, javnoj prezentaciji i javnoj raspravi Studije o proceni uticaja na životnu sredinu

Obaveštavamo vas da je podnet zahtev za davanje saglasnosti na Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu za PROJEKAT – izgradnja betonjerke sa poslovnom zgradom - administrativnim objektom i montažnim administrativnim objektom, na kp br.6286 KO Kragujevac 4 (ulica Grada Karare, u okviru zone privređivanja-poslovanje, koja se nalazi u obuhvatu PGR-a „NASELjA DENINO BRDO''), na teritoriji grada Kragujevca, od strane nosioca projekta Radan Jelić iz Kragujevca.

Uvid u Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu PROJEKTA - izgradnja betonjerke sa poslovnom zgradom - administrativnim objektom i montažnim administrativnim objektom, čija se realizacija planira na katastarskoj parceli 6286 KO Kragujevac 4, izvršiće se u prostorijama Gradske uprave za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine, kancelarija 326, Trg slobode br. 3., Kragujevac, u periodu od 08.04.2021. do 28.04.2021. godine, u vremenu od 10.00 do 12.00 časova.

Zainteresovana javnost koja vrši uvid u Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu može u gore navedenom roku dostaviti mišljenje Odeljenju za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine (zaključno sa 28.04.2021. godine).

Javna rasprava i prezentacija Studije o proceni uticaja na životnu sredinu biće održana 29. aprila 2021. godine sa početkom u 10.00 časova, u prostorijama Gradske uprave za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine, kancelarija 405A.

Prezentaciji i javnoj raspravi o studiji o proceni uticaja na životnu sredinu učestvovaće nosilac projekta.