Zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu nosilac projekta "MEGGLE SRBIJA"

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA DRUŠTVENE DELATNOSTI I POSLOVE SA GRAĐANIMA
Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti
Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine
Broj: XXV-02-501-85/21
Datum: 28.04.2021. godine
Kragujevac

OBAVEŠTAVA

Nosilac projekta "MEGGLE SRBIJA" d.o.o, iz Kragujevca (ul. Save Kovačevića, br 58, 34000 Kragujevac), je podneo zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu Projekta – izgradnja natkrivene zgrade za industrijsku proizvodnju u okviru postojećeg kompleksa, na kp br. 10465 KO Kragujevac 4, u okviru zone poslovanja- poslovanje 1, Grad Kragujevac, na životnu sredinu.

Zainteresovani organi, organizacije i javnost mogu izvršiti uvid u spise predmeta svakog radnog dana u vremenu od 07.30 do 11.30 časova, u kancelariji broj 405A, zgrade Gradske uprave grada Kragujevca (četvrti sprat) i dostaviti svoje mišljenje u roku od deset dana od dana oglašavanja, odnosno od dana prijema ovog obaveštenja, Odeljenju za razvoj poljoprivrede i z.aštitu životne sredine.