Obaveštenje o podnetom zahtevu za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu PROJEKTA – kompleks "Becchis Osiride"

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA DRUŠTVENE DELATNOSTI I POSLOVE SA GRAĐANIMA
Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti
Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine
Broj: XXV-02-501-138/21
Datum: 01.07.2021. godine
KRAGUJEVAC

Obaveštenje o podnetom zahtevu za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu

Gradska uprava za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine obaveštava javnost da je nosilac projekta "Becchis Osiride" doo Kragujevac (ul. Dragoslava Srejovića 89) , podneo zahtev za ocenu potrebe za ažuriranje Studije o proceni uticaja na životnu sredinu PROJEKTA – kompleks "Becchis Osiride" sa planiranim promenama na kp.br. 1559/1, 14530/9 i 14530/19 KO Kragujevac 1, na teritoriji grada Kragujevca.

Uvid u podatke i dokumentaciju iz zahteva nosioca projekta, može se izvršiti u prostorijama ovog organa - Gradska uprava za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine, kancelarija broj 405A, Trg slobode br. 3, u periodu od 01.07.2021. do 16.07.2021. godine, u vremenu od 9-12 časova.

U roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, zainteresovana javnost može dostaviti mišljenja o zahtevu za ocenu potrebe za ažuriranje Studije o proceni uticaja predmetnog projekta na životnu sredinu ovom organu.

Ovaj organ će u roku od 10 dana od dana isteka roka iz stava 3. ovog obaveštenja doneti odluku o tome da li je za predloženi projekat potrebno ažuriranje Studije o proceni uticaja na životnu sredinu, o čemu će blagovremeno obavestiti javnost.

Službeno lice
Ivana Antonijević