Obaveštenje o sprovedenom postupku za ocenu potrebe za ažuriranje studije o proceni uticaja na životnu sredinu na zahtev nosioca projekta "BECCHIS OSIRIDE" d.o.o.

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA RAZVOJ I INVESTICIJE
ODELjENjE ZA ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE
Broj: XXIV-501-138/21
Datum: 30.07.2021. godine
KRAGUJEVAC

Obaveštavaju se javnost i zainteresovani organi i organizacije da je ovaj organ na zahtev nosioca projekta "BECCHIS OSIRIDE" d.o.o. za ocenu potrebe za ažuriranje Studije o proceni uticaja na životnu sredinu, doneo rešenje da je nosilac projekta "BECCHIS OSIRIDE" d.o.o. iz Kragujevca, ulica Dragoslava Srejovića br. 89, u obavezi da ažurira Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu Projekta – kompleks "BECCHIS OSIRIDE" d.o.o., KP 1559/1, 14530/9 i 14530/19 KO Kragujevac 1, na teritoriji grada Kragujevca, na koju je Gradska uprava za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti, Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine, grad Kragujevac dala rešenje o saglasnosti br. XXV-02-501-9/21 od 05.04.2021. godine. Nosilac projekta je u obavezi da posebno obradi poglavlja u kojima se odstupilo od prethodnih projektnih rešenja, a odnosi se na veličinu i kapacitet projekta. Zainteresovana javnost može da izvrši uvid doneto rešenje u prostorijama nadležnog organa u Kragujevcu, Trg Slobode 3, kancelarija 405 A, svakog radnog dana od 7:30-11:30 časova, kao i na službenom sajtu GRADA i dostavi svoje mišljenje u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja.