Zahtev za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu ''036 METALI'' d.o.o.

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA RAZVOJ I INVESTICIJE
Odeljenje za zaštitu životne sredine
Broj: XXIV-02-501-208/21
Datum: 12.08.2021. godine
Kragujevac

Obaveštenje o podnetom zahtevu za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu

Ovo odeljenje, kao nadležni organ za poslove iz oblasti zaštite životne sredine rešavajući po zahtevu ''036 METALI'' d.o.o. iz Kraljeva, RJ Kragujevac, za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu zatečenog stanja postrojenja za skladitenje neopasnog otpada, na adresi ul. Milice Milojković broj 1, na kp.br. 4703/1 KO Kragujevac 1, Grad Kragujevac, donelo je obaveštenje o podnetom zahtevu za odlučivanje o potrebi procene uticaja na životnu sredinu, broj: XXIV-02-501-208/21 od 12.08.2021. godine.

Uvid u podatke i dokumentaciju iz zahteva nosioca projekta, može se izvršiti u prostorijama ovog organa - Gradska uprava za razvoj i investicije, Sekretarijat za lokalno ekonomski razvoj, privredu, poljoprivredu i zaštitu životne sredine, Odeljenje za zaštitu životne sredine, Nikole Pašića br. 6, kancelarija broj 10, u periodu od 12.08.2021. do 23.08.2021. godine, u vremenu od 9-12 časova.

U roku od 10 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, zainteresovana javnost može dostaviti mišljenja o zahtevu za odlučivanje o potrebi procene uticaja predmetnog projekta na životnu sredinu ovom organu.

Ovaj organ će u roku od 10 dana od dana isteka roka iz stava 3. ovog obaveštenja doneti odluku o tome da li je za predloženi projekat potrebna procena uticaja na životnu sredinu, o čemu će blagovremeno obavestiti javnost.