Obaveštenje o podnetom zahtevu za ocenu potrebe za ažuriranjem studije o proceni uticaja na životnu sredinu nosilac projekta "KUČ COMPANY" d.o.o

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA RAZVOJ I INVESTICIJE
Odeljenje za zaštitu životne sredine
Broj: XXIV-02-501-126/21
Datum: 18.11.2021. godine
KRAGUJEVAC

Gradska uprava za razvoj i investicije, Sekretarijat za lokalni ekonomski razvoj, privredu, poljoprivredu i zaštitu životne sredine, Odeljenje za zaštitu životne sredine, obaveštava javnost da je nosilac projekta "KUČ COMPANY" d.o.o., Kragujevac (ul. Zore Jovanović br. 17), podneo zahtev za ocenu potrebe za ažuriranjem Studije o proceni uticaja na životnu sredinu PROJEKTA – proširenje objekta za obradu i preradu mleka u kompleksu, na kp.br. 6970, KO Kragujevac 4, na teritoriji grada Kragujevca.

Uvid u podatke i dokumentaciju iz zahteva nosioca projekta, može se izvršiti u prostorijama ovog organa - Gradska uprava za razvoj i investicije, Sekretarijat za lokalni ekonomski razvoj, privredu, poljoprivredu i zaštitu životne sredine, Odeljenje za zaštitu životne sredine, kancelarija broj 10, ul. Nikole Pašića br. 6, u periodu od 18.11.2021. do 03.12.2021. godine, u vremenu od 9-12 časova.

U roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, zainteresovana javnost može dostaviti mišljenja o zahtevu za ocenu potrebe za ažuriranjem Studije o proceni uticaja predmetnog projekta na životnu sredinu ovom organu.

Ovaj organ će u roku od 10 dana od dana isteka roka iz stava 3. ovog obaveštenja doneti odluku o tome da li je za predloženi projekat potrebno ažuriranje Studije o proceni uticaja na životnu sredinu, o čemu će blagovremeno obavestiti javnost.

Službeno lice
Dragana Mrkalj