Obaveštenje o sprovedenom postupku za ocenu potrebe za ažuriranjem studije o proceni uticaja na životnu sredinu na zahtev nosioca projekta "KUČ COMPANY" d.o.o

REPUBLIKA SRBIJA
GRAD KRAGUJEVAC
GRADSKA UPRAVA ZA RAZVOJ I INVESTICIJE
Odeljenje za zaštitu životne sredine
Broj: XXIV-02-501-126/21
Datum: 16.12.2021. godine
KRAGUJEVAC

Obaveštavaju se javnost i zainteresovani organi i organizacije da je ovaj organ na zahtev nosioca projekta "KUČ COMPANY" d.o.o., Kragujevac (ul. Zore Jovanović br. 17) za ocenu potrebe za ažuriranjem Studije o proceni uticaja zatečenog stanja na životnu sredinu objekta za obradu i preradu mleka na životnu sredinu, doneo rešenje da je nosilac projekta "KUČ COMPANY" d.o.o., Kragujevac, u obavezi da izradi novu Studiju o proceni uticaja na životnu sredinu Projekta – proširenje objekta za obradu i preradu mleka u kompleksu, na kp.br. 6970, KO Kragujevac 4, na teritoriji grada Kragujevca, i ODREDIO obim i sadržaj studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

Uvid u doneto rešenje može se izvršiti u prostorijama organa - Gradska uprava za razvoj i investicije, Sekretarijat za lokalni ekonomski razvoj, privredu, poljoprivredu i zaštitu životne sredine, Odeljenje za zaštitu životne sredine, kancelarija broj 10, ul. Nikole Pašića br. 6, 34000 Kragujevac.

Protiv ovog rešenja, zainteresovana javnost može izjaviti žalbu drugostepenom organu, u roku od 15 dana od dana objavljivanja ovog obaveštenja, a preko ovog organa.

SLUŽBENO LICE
Dragana Mrkalj