Zahtev nosioca projekta za odlučivanje o potrebi procene uticaja:Projekat – Privremeno skladištenje opasnog otpada (EE otpad i otpadna vozila na kp.br. 1/6 KO Kragujevac 2, ulica Šafarikova br.54

1. Zahtev nosioca projekta za odlučivanje o potrebi procene uticaja:
Projekat - Privremeno skladištenje opasnog otpada (EE otpad i otpadna vozila na kp.br. 1/6 KO Kragujevac 2, ulica Šafarikova br.54, Nosioca Projekta "Društvo sa ograničenom odgovornošću za reciklažu metala" doo Beograd ( CE-ZA-R) sa sedištem u ulici u ulici Tome Buše 14, 11250 Beograd
2. Evidencioni broj zahteva: XVIII-501-248/18
3. Broj dosijea: XVIII-501-248/18 od 30.08.2018. godine
4. Podaci o podnosiocu zahteva/nosiocu projekta:
1) ime/naziv preduzeća: "Društvo sa ograničenom odgovornošću za reciklažu metala" doo Beograd ( CE-ZA-R) sa sedištem u ulici u ulici Tome Buše 14, 11250 Beograd, Otkupni centar Kragujevac, (Privremeno skladištenje opasnog otpada (EE otpad i otpadna vozila na kp.br. 1/6 KO Kragujevac 2, ulica Šafarikova br.54, na teritoriji grada Kragujevca).
3) podaci o registraciji: PIB 100562291,
matični broj 17194798
šifra delatnosti: 3832
5) kontakt osoba:
6) telefon, fax, e-mail: 011/6580-586
5. Podaci o prilozima uz zahtev nosioca projekta
1) upitnik - Prilog 2 ili 4: Popunjen upitnik-kratak opis projekta
2) mišljenja i uslovi nadležnih organa i organizacija:
- RAT u iznosu 2030,00 dinara
- Izbod o registraciji privrednog subjekta
- Kopija plana i prepis lista  nepokretnosti predmetnih parcela
- Grafički prilozi
--Kratak opis Projekta Privremeno skladištenje opasnog otpada (EE otpad i otpadna vozila),Otkupni centar Kragujevac, na kp.br. 1/6 KO Kragujevac 2, ulica Šafarikova br.54,sa sedištem u ulici Tome Buše 14, 11250 Beograd.
3) druga dokumentacija:
Informacija o lokaciji broj XVIII 350-1620/16 od 04.01.2017. godine
Odluka o potrebi procene uticaja:
Rešenje da nije potrebna iѕrada Studije o proceni uticaja: 02.10.2018. godine
1) naziv nadležnog organa: Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine - Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine
2) datum i broj: XVIII-501-248/18, od 02.10.2018. godine
7. Podaci o obaveštavanju javnosti:
Dnevni list "Kragujevačke novine'':
Obaveštenje da je podnet zahtev 13.09.2018.godine
Obaveštenje da je doneto rešenje 04.10.2018.
Obavestenje zainteresovanih institucija o podnetom zahtevu 11.09.2018.
Obavestenje zainteresovanih institucija o donetom rešenju 02.10.2018.
Obavešteni: MZ "Beloševac", Institut za javno zdravlje, Zavod za zdavstvenu zaštitu radnika, JKP "Vodovod i kanalizacija", Sektor za inspekcijske poslove i komunalnu policiju-Odeljenje za inspekcijske poslove-Inspektorat za zaštitu životne sredine i turističku inspekciju, Prirodno matematički fakultet, Ekološko udruženje "Mladen Karaman", Direkcija za urbanizam

2) o javnoj prezentaciji/raspravi:
3) podaci i dokumenti o učešću javnosti:

8. Žalba.
Nije bilo žalbi
9. Odluka po žalbi.
10. Podaci o dostavljanju odluke po žalbi.
11. Zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

12. Podaci o prilozima uz zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

13. Podaci o pribavljenim mišljenjima na zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.
14. Odluka o obimu i sadržaju studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

15. Podaci o obaveštavanju o odluci o sadržaju i obimu studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

16. Odluka o obimu i sadržaju studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

17. Podaci o obaveštavanju o odluci o obimu i sadržaju studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

18. Zahtev nosioca projekta za davanje saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.
19. Podaci o
1) studiji o proceni uticaja na životnu sredinu;
2) prilozima uz zahtev nosioca projekta za davnje saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

20. Podaci o pravnim i fizičkim licima i stručnjacima koji su izradili studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.
21. Podaci o obaveštavanju o prijemu studije o proceni uticaja na životnu sredinu, o zakazivanju i održavanju javne rasprave.
22. Podaci o dostavljanju nosiocu projekta mišljenja na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.
23. Podaci o prijemu izmenjene i dopunjene studije o proceni uticaja na životnu sredinu.
24. Podaci o dostavljanju studije o proceni uticaja na životnu sredinu tehničkoj komisiji.
25. Izveštaj tehničke komisije i podaci o izmenama i dopunama studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

26. Odluka o davanju/odbijanju saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.
27. Podaci o dostavljanju/objavljivanju odluke o davanju/odbijanju saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu
28. Podaci o inspekcijskoj kontroli:.
1) datum i vreme kontrole:
2) imena lica prisutnih tokom vršenja inspekcijske kontrole:
3) način vršenja inspekcijske kontrole:
4) zapisnik o izvršenoj inspekcijskoj kontroli:
5) naložene mere:
6) izrečene sankcije: