"MARKO TRANS KARGO" d.o.o. - Stanica za snabdevanje gorivom sa pratećim sadržajem i TNG-om

1. Zahtev nosioca projekta za odlučivanje o potrebi procene uticaja:

Stanica za snabdevanje gorivom sa pratećim sadržajem i TNG-om sa pratećim sadržajem "Shell Kragujevac", ulica Save Kovačevića, na teritoriji grada Kragujevca.

1. Evidencioni broj zahteva: XVIII-501-463/19

1. Broj dosijea: XVIII-501-463/19 od 25.11.2019.

1. Podaci o podnosiocu zahteva/nosiocu projekta:
    1) ime/naziv preduzeća: "MARKO TRANS KARGO" d.o.o. iz Beograda (ul. Bulevar Mihaila Pupina br. 10 g, Novi Beograd).

3) podaci o registraciji: Matični broj: 20598069

PIB: 106419975
4) šifra delatnosti: 4941, drumski prevoz tereta

5) kontakt osoba: Miroslav Rakić, Preduzeće "Bates", Beograd

6) telefon, fax: 062/25-77-00, e-mail:

1. Podaci o prilozima uz zahtev nosioca projekta:
    1) upitnik - Prilog 2 ili 4:

2) mišljenja i uslovi nadležnih organa i organizacija:
- Dokaz o uplati takse u iznosu 2090,00 dinara
- Podaci iz katastra nepokretnosti od 25.11.2019;

- Lokacijski uslovi za pomenuti objekat, broj: ROP-KRG-27097-LOC-1/2019, od 06.11.2019. godine izdata od strane Službe za urbanizam, Odeljenja za objedinjenu proceduru;

- Grafički prilozi;

-Tehničke karakteristike opreme.

3) druga dokumentacija:

- Popunjen zahtev za odlučivanje o potrebi izrade studije o proceni uticaja na životnu sredinu, od 25.11.2019. godine koji je popunilo Preduzeće "Bates" d.o.o., ul. Takovska br.38, 11000 Beograd.

Odluka o potrebi procene uticaja:
Rešenje da nije potrebna procena uticaja doneto: 12.12.2019.

1) naziv nadležnog organa: Gradska uprava za prostorno planiranje, urbanizam, izgradnju i zaštitu životne sredine - Odeljenje za prostorno planiranje i zaštitu životne sredine, Služba za zaštitu životne sredine
2) datum i broj: XVIII-501-463/19, od 12.12.2019.

1. Podaci o obaveštavanju javnosti:
    Dnevni list "Kragujevačke novine'':

Obaveštenje da je podnet zahtev 28.11.2019.

Obaveštenje da je doneto rešenje 19.12.2019.

Obavešteni: MZ "Bubanj",  Institut za javno zdravlje, Zavod za zdravstvenu zaštitu radnika,  Sektor za inspekcijske poslove i komunalnu policiju-Odeljenje za inspekcijske poslove-Inspektorat za zaštitu životne sredine i turističku inspekciju, Prirodno matematički fakultet, Ekološko istraživačko društvo "Mladen Karaman", JP "Urbanizam", JKP "Šumadija"

2) o javnoj prezentaciji/raspravi:

3) podaci i dokumenti o učešću javnosti:

1. Žalba.

Žalbi nije bilo
9. Odluka po žalbi.

1. Podaci o dostavljanju odluke po žalbi.

2. Zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

12. Podaci o prilozima uz zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

13. Podaci o pribavljenim mišljenjima na zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

3. Odluka o obimu i sadržaju studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

15. Podaci o obaveštavanju o odluci o sadržaju i obimu studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

16. Odluka o obimu i sadržaju studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

4. Podaci o obaveštavanju o odluci o obimu i sadržaju studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

5. Zahtev nosioca projekta za davanje saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

6. Podaci o
    1) studiji o proceni uticaja na životnu sredinu;
    2) prilozima uz zahtev nosioca projekta za davnje saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

7. Podaci o pravnim i fizičkim licima i stručnjacima koji su izradili studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

8. Podaci o obaveštavanju o prijemu studije o proceni uticaja na životnu sredinu, o zakazivanju i održavanju javne rasprave.

9. Podaci o dostavljanju nosiocu projekta mišljenja na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

10. Podaci o prijemu izmenjene i dopunjene studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

11. Podaci o dostavljanju studije o proceni uticaja na životnu sredinu tehničkoj komisiji.

12. Izveštaj tehničke komisije i podaci o izmenama i dopunama studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

13. Odluka o davanju/odbijanju saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

14. Podaci o dostavljanju/objavljivanju odluke o davanju/odbijanju saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu

15. Podaci o inspekcijskoj kontroli:.
    1) datum i vreme kontrole:
    2) imena lica prisutnih tokom vršenja inspekcijske kontrole:
    3) način vršenja inspekcijske kontrole:
    4) zapisnik o izvršenoj inspekcijskoj kontroli:
    5) naložene mere:
    6) izrečene sankcije: