"Forma Ideale" d.o.o.-izgradnja industrijskog objekta,na kat. parc. broj 15810 KO Kragujevac 1

1. Zahtev nosioca projekta za odlučivanje o potrebi procene uticaja:

Zahtev za odlučivanje o potrebi izrade Studije o proceni uticaja na životnu sredinu projekta -

izgradnja industrijskog objekta, čija se realizacija planira na kat. parc. broj 15810 KO Kragujevac 1 (u okviru površine namenjene RADNOJ ZONI Lepenica – Forma Ideale, ul. Skladišni centar br. 13)
2. Evidencioni broj zahteva:

1. Broj dosijea: XXV-02-501-259/20 od 10.11.2020.

2. Podaci o podnosiocu zahteva/nosiocu projekta:
    1) ime/naziv preduzeća: "ECOlogiga URBO" iz Kragujevca (ul. Save Kovačevića br.3/1), podneo je zahtev u ume nosioca projekta "Forma Ideale" d.o.o., iz Kragujevca (ul. Skladišni centar br.13),

2) adresa: ul. Skladišni centar br.13, 34000 Kragujevac

3) podaci o registraciji:
4) šifra delatnosti:
5) kontakt osoba: Goca Damljanović
6) telefon, 034/331-332, fax: 034/631-531, 063/337-237, e-mail: office@ecourbo.com

1. Podaci o prilozima uz zahtev nosioca projekta:
    1) upitnik - Prilog 2 ili 4:

2) mišljenja i uslovi nadležnih organa i organizacija:

- RAT

- Izvod o registraciji privrednog subjekta  od 02.07.2020. godine

- Izvod iz lista nepokretnosti broj 7748 KO Kragujevac 1 od 06.11.2020. godine
- kopiju plana parcele

- Informacija o lokaciji broj XXV-03-350-1118/20 od 10.09.2020. godine

- grafički prilozi

3) druga dokumentacija:

1. Odluka o potrebi procene uticaja:
    Rešenje da nije potrebna procena uticaja doneto 24.11.2020.

1) naziv nadležnog organa: Gradska uprava za društvene delatnosti i poslove sa građanima, Sekretarijat za privredu i društvene delatnosti - Odeljenje za razvoj poljoprivrede i zaštitu životne sredine

2) datum i broj: XXV-02-501-259/20, od 24.11.2020. godine

1. Podaci o obaveštavanju javnosti:
    1) o dostavljanju odluke:
    Dnevni list ''Kragujevačke novine'':

Obaveštenje da je podnet zahtev 12.11.2020.

Obaveštenje da je doneto rešenje 26.11.2020.

Obaveštenje zainteresovanih institucija o podnetom zahtevu 12.11.2020.

Obaveštenje zainteresovanih institucija o donetom rešenju 25.11.2020.

Obavešteni: MZ "Ilićevo", Institut za javno zdravlje, JKP "Šumadija", JP "Urbanizam", JKP "Vodovod i kanalizacija", Sekretarijat za inspekcijske poslove, Prirodno matematički fakultet, Ekološka udruženja

2) o javnoj prezentaciji/raspravi:

3) podaci i dokumenti o učešću javnosti:

1. Žalba.

2. Odluka po žalbi.

3. Podaci o dostavljanju odluke po žalbi.

4. Zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

12. Podaci o prilozima uz zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

13. Podaci o pribavljenim mišljenjima na zahtev za određivanje obima i sadržaja studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

5. Odluka o obimu i sadržaju studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

15. Podaci o obaveštavanju o odluci o sadržaju i obimu studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

16. Odluka o obimu i sadržaju studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

6. Podaci o obaveštavanju o odluci o obimu i sadržaju studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

7. Zahtev nosioca projekta za davanje saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

8. Podaci o
    1) studiji o proceni uticaja na životnu sredinu;
    2) prilozima uz zahtev nosioca projekta za davnje saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

9. Podaci o pravnim i fizičkim licima i stručnjacima koji su izradili studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

10. Podaci o obaveštavanju o prijemu studije o proceni uticaja na životnu sredinu, o zakazivanju i održavanju javne rasprave.

11. Podaci o dostavljanju nosiocu projekta mišljenja na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

12. Podaci o prijemu izmenjene i dopunjene studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

13. Podaci o dostavljanju studije o proceni uticaja na životnu sredinu tehničkoj komisiji.

14. Izveštaj tehničke komisije i podaci o izmenama i dopunama studije o proceni uticaja na životnu sredinu.

15. Odluka o davanju/odbijanju saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu.

16. Podaci o dostavljanju/objavljivanju odluke o davanju/odbijanju saglasnosti na studiju o proceni uticaja na životnu sredinu

17. Podaci o inspekcijskoj kontroli:.
    1) datum i vreme kontrole:
    2) imena lica prisutnih tokom vršenja inspekcijske kontrole:
    3) način vršenja inspekcijske kontrole:
    4) zapisnik o izvršenoj inspekcijskoj kontroli:
    5) naložene mere:
    6) izrečene sankcije: