Obaveštenje o podnetom zahtevu za izdavanje dozvole za sklad. i tretman neopasnog otpada operatera "BECCHIS OSIRIDE" DOO, (ulica Dragoslava Srejovića broj 89, Kragujevac) 5. septembar 2023. godine

REPUBLIKA SRBIJA

GRAD KRAGUJEVAC

GRADSKA UPRAVA ZA RAZVOJ I INVESTICIJE

Sekretarijat za lokalni ekonomski razvoj,

privredu,poljoprivredu i

zaštitu životne sredine

Odeljenje za  zaštitu životnu sredine

Broj: XXIV-02-501-287/23

Datum: 05. septembar 2023. godine

K R A G U J E V A C

O B A V E Š T A V A

Javnost i zainteresovane organe i organizacije da je operater "BECCHIS OSIRIDE" DOO (ulica Dragoslava Srejovića broj 89, Kragujevac), dostavio zahtev za izdavanje dozvole za tretman, odnosno skladištenje, ponovno iskorišćenje i odlaganje neopasnog otpada, postrojenja za upravljanje otpadom "BECCHIS OSIRIDE" DOO Kragujevac,  na katastarskoj parceli  broj 1559/13 KO Kragujevac 1, na teritoriji grada Kragujevca.

Ovim putem pozivaju se svi zainteresovani da dostave mišljenje, sugestije i predloge u vezi podnetog zahteva u roku od 30 dana od dana objavljivanja obaveštenja.

Uvid u podatke i raspoloživu dokumentaciju operatera može se izvršiti u Gradskoj upravi za razvoj i investicije grada Kragujevca, Sekretarijatu za lokalni ekonomski razvoj, privredu, poljoprivredu i zaštitu životne sredine, Odeljenju za zaštitu životne sredine, ul. Nikole Pašića broj 6, kancelarija broj 10, svakim radnim danom, u vremenu od 7,30  do 15,30  sati.