Pobednik futsal Kupa Srbije na juče održanoj finalnoj utakmici u SBB hali Jezero u Kragujevcu je Beogradski FON, koji je domaćina KMF „Ekonomac“ pobedio sa golom razlike. Uprkos borbenosti kragujevačkog Ekonomca i velike podrške sa tribina, utakmica je završena rezultatom 4:3 u korist gostiju, tako da je pehar futsal Kupa Srbije otišao u ruke FON-u iz Beograda.

Medalje su pobednicima uručili rektor Univerziteta u Kragujevcu prof. dr Nenad Filipović i predsednik Skupštine grada Miroslav Petrašinović, koji je igračima beogradskog FON-a i upravi čestitao na odličnoj igri i zasluženoj pobedi.

Predsednik Petrašinović čestitke je uputio i kragujevačkom KMF „Ekonomac“ na borbenosti i svemu što su do sada postigli u ovoj sezoni, jer dolazak do finala govori o tome koliko su jaki, organizovani i rešeni da daju sve od sebe kako bi došli do najboljih rezultata. Mi smo ponosni na naš „Ekonomac“ a to što je ovoga puta trofej otišao u ruke beogradskom klubu, ne znači da već sledeće sezone neće biti u rukama kragujevačkog.