Grad Kragujevac - Gradska uprava za društvene delatnosti objavila je Spisak predškolskih ustanova čiji je osnivač drugo pravno ili fizičko lice koje ispunjavaju uslove za zaključenje ugovora sa Gradom radi upisa dece čiji roditelji ostvaruju pravo na naknadu dela troškova boravka dece u predškolskoj ustanovi za radnu 2023/2024. godinu

Sa privatnim predškolskim ustanovama grad Kragujevac će zaključiti ugovor o međusobnim pravima i obavezama za radnu 2023/2024. godinu u roku ne dužem od 15 dana od dana objavljivanja ovog Spiska na oglasnoj tabli Gradske uprave za društvene delatnosti.

Spisak je objavljen u Službenom listu grada Kragujevca, na oglasnoj tabli Gradske uprave za društvene delatnosti i na zvaničnoj internet stranici grada Kragujevca na linku.