Univerzitet u Kragujevcu i ove godine organizuje Studentsku letnju stručnu praksu, u želji da studentima omogući da tokom letnjih meseci stiču praktična iskustva i da znanja  stečena na fakultetu primene u praksi.

Konkursi za prijavu za studentsku letnju stručnu praksu u  saradnji Univerziteta u Kragujevcu i Grada Kragujevca i u saradnji Univerziteta u Kragujevcu i Univerzitetskog kliničkog centra Kragujevac su od juče otvoreni.

Studentska letnja stručna praksa u saradnji Univerziteta u Kragujevcu i Grada Kragujevca realizuje se jedanaestu godinu zaredom i namenjena je studentima završnih godina osnovnih akademskih i master akademskih studija. Dostupno je ukupno 52 mesta u okviru 11 institucija čiji je osnivač Grad Kragujevac. Od početka realizovanja programa, a zaključno sa akademskom 2021/2022. godinom, Studentsku letnju stručnu praksu u saradnji Univerziteta u Kragujevcu i Grada Kragujevca sa uspehom je obavilo 315 studenata.

Prijave je moguće podneti do 28. juna, a više informacija o programima možete naći na gorenavedenim linkovima.