Na teritoriji Grada, ekipe Javnog komunalnog preduzeća Šumadija Kragujevac, u skladu sa Programom održavanja komunalne infrastrukture, ukoliko vremenski uslovi dozvole, u ponedeljak, 25. septembra, obavljaju sledeće radove:

- priprema površina za asfaltiranje u Daničićevoj ulici (MZ Erdoglija)

- priprema trotoara za asfaltiranje u ulici Jovana Petrovića Kovača (MZ 21.oktobar)

- priprema površina za asfaltiranje u ulicama Isidore Sekulić i Baje Sekulić (MZ Vinogradi)

- sanacija oštećenih površina u ulici 15.februara (MZ Korićani)

- popravka oštećene i ugradnja nedostajuće vertikalne saobraćajne signalizacije na teritoriji Grada

- ručno čišćenje i pročišćavanje pešačkih staza, trotoara i platoa, sakupljanje papira sa javnih površina, mašinsko čišćenje saobraćajnica, kao i noćno pranje ulica u skladu sa Programom održavanja javne higijene

- dnevno pranje ulica Vladike Nikolaja Velimirovića i Milivoja Živanovića (MZ 1.maj)

- košenje pored lokalnih puteva u Cerovcu

- košenje zelenih površina na teritoriji MZ Beloševac, MZ Stanovo i Spomen-parka „Kragujevački oktobar“

- orezivanje drveća na teritoriji MZ Aerodrom

- otklanjanje kvarova na mreži javnog osvetljenja na teritoriji Grada