Trgovinsko – ugostiteljskoj školi ''Toza Dragović'', član Gradskog veća za sport uručio je sportske rekvizite za unapređenje nastave fizičkog vaspitanja u okviru programa podrške školskom sportu.

Više nego potrebnu opremu za nastavu fizičkog vaspitanja i realizaciju kvalitetnih sportskih aktivnosti, uručili smo i srednjoj školi TUŠ ''Toza Dragović''. Sportske rekvizite koje grad  donira školama su one koje se često nabavljaju jer se lome i brzo troše, kazao je Stevović i podsetio da je fiskulturna sala u ovoj školi nedavno u potpunosti  rekonstruisana i sređena, ocenjujući da se dobro čuva jer je i sada u odličnom stanju. Stevović se zahvalio učenicima, profesorima i direktoru na odgovornom ponašanju ističući da se na taj način stvaraju zdrave i jake generacije.

Ivica Miljković, direktor TUŠ Toza Dragović istakao je značaj nastave fizičkog vaspitanja naročito danas kada mladi najveći deo slobodnog vremena provode za računarima i mobilnim telefonima i ocenio da treba povećati broj časova fizičkog. Treba ulagati u školski sport nudeći mladima savremenu opremu za različite vrste sportova. Pored učenika, zadovoljni su i profesori, kazao je direktor Miljković i u ime učenika i kolektiva škole, zahvalio se gradu i resornom članu Gradskog veća.