U selu Masloševo u toku su radovi na asfaltiranju puta u zaseoku Matić, a njih je danas obišao član Privremenog organa grada Kragujevca, Predrag Stevović.

Nedostatak asfalta je ključni problem u seoskom području i jedan od razloga napuštanja poljoprivrednih gazdinstava. To predstavlja problem i za grad jer ne može imati koristi od svojih pustih, nenaseljenih sela, a to ne smemo da dozvolimo. Grad Kragujevac poseban akcenat mora da stavi na sela i nastavi da ulaže u seosko područje kao što je to radio u kontinuitetu poslednje tri i po godine. Ovakvi radovi zahtevaju strpljenje i vreme, ali nastavićemo istim tempom i u drugim selima, kazao je Stevović.

Radove na asfaltiranju ovog puta dužine 435 metara izvodi Preduzeće za puteve Kragujevac, a ukupna vrednost radova je preko 5,6 miliona dinara.