Nikola Dašić, predsednik Privremenog organa grada Kragujevca i Radomir Erić, član komisije Privremenog organa, posetili su danas još jedno uspešno porodično preduzeće, „Granit“. Reč je o preduzeću koje je osnovano 1990. godine i koje se bavi prodajom i proizvodnjom građevinskog materijala.

Grad Kragujevac kao industrijski grad je zadovoljan razvijenom privredom koju ima. „Granit“ je još jedan primer uspešnog porodičnog preduzeća koje ima 30 zaposlenih. Uključeni su i u poslove gradnje u Kragujevcu. I u ovom slučaju imamo jedan pozitivan odgovor na sve ono što lokalna samouprava radi, jedan dobar odnos sa privredom, sa ljudima koji posluju, od brzog izdavanja građevinskih dozvola do svih ostalih procedura za koje je sada potrebno mnogo manje vremena – kazao je Dašić.