U MZ Maršić u toku su radovi na asfaltiranju dela Ulice Sonje Marinković. Vrednost investicije je oko 4,3 miliona dinara, a izvođač radova je Preduzeće za puteve na osnovu ugovora potpisanog sa Gradskom upravom za razvoj i investicije.

Radove je danas obišao Dejan Ružić, v.d. načelnika Gradske uprave za razvoj i investicije i tom prilikom naglasio da je ovo još jedna od onih dugih ulica koje decenijama čekaju asfalt.

Radimo u skladu sa obećanjem koje je Nikola Dašić dao kao gradonačelnik. Svake godine najduže i najveće ulice ćemo raditi parcijalno s obzirom da svaka od njih iziskuje ozbiljna finansijska ulaganja kako bi cela bila urađena. Da ne bismo veliki deo budžeta potrošili samo na jednu ulicu, svake godine ćemo asfaltirati po nekoliko stotina metara, a radove ćemo nastaviti i sledeće godine, poručio je Ružić i dodao da će u Ulici Sonje Marinković ovih dana biti asfaltiran deo dužine 370 i širine četiri metra.