Predškolske ustanove „Nada Naumović“ i „Đurđevdan“ raspisale se Jedinstveni javni konkurs za prijem dece na celodnevni boravak u predškolske ustanove čiji je osnivač grad Kragujevac za radnu 2024/2025. godinu. U skladu sa raspoloživim kapacitetima broj slobodnih mesta u vrtićima PU Đurđevdan je 271, a u vrtićima PU Nada Naumović 127. Zainteresovani roditelji koji žele da svoju decu upišu u neko od obdaništa predškolskih ustanova čiji je osnivač grad Kragujevac, zahtev sa  dokumentacijom mogu da predaju u periodu 11- 22. marta 2024. godine lično u kancelariji u ulici Prvoslava Stojanovića br. 10B (Stara radnička kolonija) svakog radnog dana od 09.00 do 14.00 sati ili putem pošte na adrese predškolskih ustanova „Nada Naumović“ na adresu Save Kovačevića br 30. i „Đurđevdan“ na adresu Prvoslava Stojanovića br 10, lokal br 7.

Zahtev se može podneti i elektronskim putem, na linku www.euprava.gov.rs na portalu eUprave Republike Srbije nalazi se link Pomoć, gde je objašnjen način popunjavanja elektronske prijave.

Na osnovu zahteva i predate neophodne dokumentacije Komisija će najkasnije do 30. aprila 2024. godine izvršiti bodovanje i rangiranje i utvrditi i objaviti Preliminarnu listu bodovanja i rangiranja i Preliminarni spisak primljene dece.

Zahtevi za prijem dece na celodnevni boravak (Obrazac 1) mogu se preuzeti na internet stranicama grada Kragujevca

PU „Nada Naumović“ (www.nadanaumovic.rs), PU „Đurđevdan“ (www.pudjurdjevdan.edu.rs) ili neposredno u kancelariji u ulici Prvoslava Stojanovića broj 10, Kragujevac.