U skladu za zahtevom jedne trećine odbornika Skupštine grada, ispoštovali smo sve odredbe Poslovnika, i održali sednicu po hitnom postupku ali nije bilo kvoruma. Sve ono što Poslovnik kao takav predviđa mi smo kao predstavnici vladajuće strukture ispoštovali, rekao je predsednik Skupštine grada Ivica Momčilović.

U skladu sa Poslovnikom, nakon prvog odlaganja, odložili smo ovu sednicu za 72 sata gde će odbornici imati priliku da ponovo obezbede kvorum.

Inače na dnevnom redu sednice bila je jedna tačka dnevnog reda a to je Predlog rešenja o stavljanju van snage Rešenja o davanju saglasnosti za zaključenje sporazuma o naknadi na nepokretnosti koje su bile predmet administrativnog prenosa eksproprijacije, a reč je o rešenju koje je usvojeno pre godinu dana.