Gradonačelnik Nikola Dašić organizovao je još jedan otvoreni prijem za građane za koji nije potrebno prethodno zakazivanje. Bila je ovo još jedna prilika da svi zainteresovani građani, gradonačelniku Kragujevca i njegovim saradnicima postave pitanja ili iznesu konkretan problem.

Teme su i ovoga puta bile različite – od prava na novčanu socijalnu pomoć, preko infrastrukturnih problema do korisnih predloga i inicijativa građana. Bilo je i tema koje nisu u ingerenciji lokalne samouprave, tako da su sugrađani dobili savet kome treba da se obrate i upućeni su u nadležne institucije.

Ovakav otvoren dijalog je od izuzetne važnosti za Gradsku upravu, jer omogućava bolje razumevanje potreba i očekivanja ljudi, kao i transparentno i efikasno rešavanje njihovih zahteva i doprinosi izgradnji poverenja između građana i institucija. Sa ovom praksom nastaviće se i ubuduće – poručeno je iz Gradske uprave.