Na teritoriji grada Kragujevac, ekipe Javnog komunalnog preduzeća „Šumadija“ Kragujevac, u skladu sa Programom održavanja komunalne infrastrukture, u četvrtak 24. oktobra, obavljaju sledeće radove:

- asfaltiranje Ulice Pante Milanovića (MZ Gornje Jarušice)

- asfaltiranje udarnih rupa u ulicama Starne Novaka i Kneza Miloša (MZ Palilule)

- izrada trotoara oko stadiona „Čika Dača“ (MZ Vašarište)

- rad buldožera na uređenju atarskih puteva na teritoriji MZ Gornje Komarice

- nasipanje kamenim materijalom i valjanje u ulicama Geodetska i 2. severna magistrala (MZ Petrovac)

- obeležavanje središnjih i razdelnih linija u Ulici Save Kovačevića (MZ Bubanj)

- obeležavanje pešačkih prelaza i ostalih oznaka na kolovozu u ulicama 9.maja (MZ Beloševac) i Jugoslovenska (MZ Ždraljica)

- postavljanje vertikalne saobraćajne signalizacije na teritoriji MZ Centar i MZ Vašarište

- ručno čišćenje, pročišćavanje pešačkih staza, trotoara, platoa, sakupljanje papira sa javnih površina, mašinsko čišćenje saobraćajnica i noćno pranje ulica u skladu sa Programom održavanja javne higijene

- dnevno pranje ulica Episkopa Save, Crvenog Krsta i Svetozara Markovića (MZ 1. maj)

- košenje tarup rukom duž saobraćajnica na teritoriji MZ Pajazitovo

- košenje uređenih zelenih površina na teritoriji MZ Bubanj, MZ 1. maj, MZ Pivara i MZ Uglješnica

- orezivanje šiblja i žive ograde na teritoriji MZ Pivara

- popravka svetiljki javnog osvetljenja koje nisu u funkciji na teritoriji MZ Maršić i otklanjanje kvarova na mreži javnog osvetljenja na teritoriji grada.