Povodom završetka projektnih aktivnosti sa Unicefom, u Domu zdravlja Kragujevac je održana evaluaciona poseta kojoj je prisustvovalo rukovodstvo Doma zdravlja Kragujevac, UKC – Klinike za neonatologiju i lokalne samouprave ispred koje su sastanku prisustvovale dr Gordana Damnjanović, pomoćnica gradonačelnika za zdravstvenu i socijalnu zaštitu, ljudska i manjinska prava i Ivana Stanić Obradović, načelnica Odeljenja za ljudska i manjinska prava, rodnu ravnoprvnost i prevenciju trgovine ljudima i predstavnici Unicefa.

Ovaj proces je deo završne evaluacije pri čemu se od partnera i zainteresovanih strana tražilo mišljenje o postignutim rezultatima i uspesima i naučenim lekcijama iz saradnje.

Jedan deo evalucionog sastanka za temu je imao podršku aktivnostima na unapređenju rodne ravnopravnosti u Gradu Kragujevcu u okviru projekta „Ona hoda sama kroz grad“ UN Women.