20.redovna sednica Skupštine grada Kragujevca

Dopuna materijala XX redovne sednice Skupštine grada Kragujevca zakazane za 26.10.2018.godine (petak) sa početkom u 09.00 sati:

Republika Srbija
Grad Kragujevac
SKUPŠTINA GRADA KRAGUJEVCA
Broj: 06-13/18-I
Dana: 19.10.2018. godine
Kragujevac

Na osnovu člana 24. stav 1. Statuta grada Kragujevca (“Službeni list grada Kragujevca“, br. 25/15-prečišćen tekst), člana 38. stav 1. alineja 1, člana 69, 71. i 73. Poslovnika Skupštine grada Kragujevca (“Službeni list grada Kragujevca“, br. 24/14 - prečišćen tekst),

SAZIVAM XX REDOVNU SEDNICU SKUPŠTINE GRADA KRAGUJEVCA Za 26.10.2018. godine (petak) sa početkom u 9,00 sati

Za sednicu predlažem sledeći:

DNEVNI RED

1. 2. Predlog odluke o dopuni Odluke o ostvarivanju prava na prevoz u javnom saobraćaju dece pripremnog predškolskog programa, učenika i zaposlenih u osnovnim i srednjim školama 3. Predlog odluke o raspolaganju neizgrađenim građevinskim zemljištem u javnoj svojini bez naknade 4. Predlozi odluka o:

• izmenama i dopunama Odluke o snabdevanju vodom za piće, prečišćavanju i odvođenju atmosferskih i otpadnih voda
  • dopuni Odluke o uslovima i načinu proizvodnje, distribucije i snabdevanja toplotnom energijom

5. Predlozi akata o davanju saglasnosti na:

6. Predlog odluke o davanju saglasnosti na upotrebu imena grada Kragujevca u nazivu Sportskog saveza osoba sa invaliditetom 7. Predlog Pravilnika o izmenama i dopunama Pravilnika o postupku i načinu određivanja i promeni naziva ulica, trgova, gradskih četvrti, zaselaka ili delova naseljenih mesta na teritoriji grada Kragujevca.

8. Predlozi akata iz oblasti izbora, imenovanja, postavljenja i razrešenja

9. Odbornička pitanja

Materijal za sednicu dostavljamo Vam u prilogu.
Sednica će se održati u Velikoj sali Skupštine grada Kragujevca.
Molimo da sednici prisustvujete, a u slučaju sprečenosti obavestite Sekretarijat za skupštinske poslove na telefon 306-124.