Обавештење о издавању решења о издавању интегралне дозволе за складиштење неопасног отпада "МОРАВА МЕТАЛИ ДОО Крагујевац"

ГРАД КРАГУЈЕВАЦ
ГРАДСКА УПРАВА ЗА РАЗВОЈ И ИНВЕСТИЦИЈЕ
Одељење за заштиту животне средине
Број: XXIV-02-501-24/22
Датум: 10.фебруар 2022. године
КРАГУЈЕВАЦ

Градска управа за развој и инвестиције, Секретаријат за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине обавештава вас да је на захтев оператера - "МОРАВА МЕТАЛИ ДОО Крагујевац", улица Складишни центар број 6, Крагујевац, катастарска парцела број 1502, КО Крагујевац 1, издато решење о издавању интегралне дозволе за складиштење неопасног отпада на територији града Крагујевца.

У спроведеном поступку донето је Решење број XXIV-02-501-24/22 од 04.фебруара 2022. године, којим се оператеру - "МОРАВА МЕТАЛИ ДОО Крагујевац" улица Складишни центар број 6 из Крагујевца, катастарска парцела број 1502 КО Крагујевац 1, на територији града Крагујевца, издаје решење о издавању интегралне дозволе за управљање отпадом, складиштење неопасног отпада, све по спроведеном поступку и достављеној документацији од стране оператера а на основу чл. 68. Закона о управљању отпадом (''Службени гласник РС'', број 36/09, 88/10, 14/16 и 95/2018 - др. закон).

Увид у издату дозволу може се извршити у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, у просторијама Градске управе за развој и инвестиције, Одељење за заштиту животне средине, канцеларија број 10, Улица Николе Пашића број 6 у времену од 7,30 до 11,30 часова. Представници заинтересоване јавности могу изјавити жалбу на донето решење у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења. Жалба се изјављује Министарству заштите животне средине Републике Србије, а подноси се преко првостепеног органа.

Обавештење се објављује на основу чл. 69. став 1. Закона о управљању отпадом (''Службени гласник РС'', бр. 36/09, 88/10, 14/16 и 95/2018- др.закон).

Службено лице
Ивана Антонијевић