Обавештење о поднетом захтеву за одлучивање о потреби процене утицаја на животну средину

РЕПУБЛИКА СРБИЈА
ГРАД КРАГУЈЕВАЦ
ГРАДСКА УПРАВА ЗА РАЗВОЈ И ИНВЕСТИЦИЈЕ
Одељење за заштиту животне средине
Број: XXIV-02-501-152/22
Датум: 02. јун 2022. године
КРАГУЈЕВАЦ

Градска управа за развој и инвестиције, Секретаријат за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине, Одељење за заштиту животне средине обавештава јавност да је носилац пројекта "А1 Србија" доо Београд, Београд, Милутина Миланковића 1ж, Нови Београд, поднео захтев за одлучивање о потреби процене утицаја на животну средину за Пројекат: радио-базна станица А1 KG3022_02 KG Kragujevac_ Grošnička reka, на кат. парц. број 1258 КО Крагујевац 2, на територији града Крагујевца.

Увид у податке и документацију из захтева носиоца пројекта, може се извршити у просторијама овог органа - Градска управа за развој и инвестиције, Секретаријат за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине, Одељење за заштиту животне средине, канцеларија број 10, улица Николе Пашића број 6, у периоду од 02. јуна 2022. до 13. јуна 2022. године, у времену од 9-12 часова.

У року од 10 дана од дана објављивања овог обавештења, заинтересована јавност може доставити мишљења о захтеву за одлучивање о потреби процене утицаја предметног пројекта на животну средину овом органу.

Овај орган ће у року од 10 дана од дана истека рока из става 3. овог обавештења донети одлуку о томе да ли је за предложени пројекат потребна процена утицаја на животну средину, о чему ће благовремено обавестити јавност.

СЛУЖБЕНО ЛИЦЕ
Ивана Антонијевић