Погон за производњу дрвених пелета - "Пул Телис Сустима" доо

1. Захтев носиоца пројекта за одлучивање о потреби процене утицаја:

Пројекат – погон за производњу дрвених пелета, на  кп.бр. 2697/1 КО Церовац, носиоца пројекта " Пул Телис Сустима " доо, са седиштем у улици Булевар Михаила Пупина бр. 165 Г , Нови Београд, на територији града Крагујевца.

1. Евиденциони број захтева: XVIII-501-274/18

2. Број досијеа: XVIII-501-274/18 од 11.10.2018.

3. Подаци о подносиоцу захтева/носиоцу пројекта:

1) име/назив предузећа: " Пул Телис Сустима " доо, са седиштем у улици Булевар Михаила Пупина бр. 165 Г , Нови Београд, радна јединица на територији града  Крагујевца   на  кп.бр.  2697/1  КО Церовац, на теритотији града Крагујевца

3) подаци о регистрацији: ПИБ 108723790

матични број 21055042

шифра делатности:

5) контакт особа: Дашка Арнаутовић

6) телефон, фаx, е-маил:  034/200-376

1. Подаци о прилозима уз захтев носиоца пројекта

1) упитник - Прилог 2 или 4: Попуњен упитник-кратак опис пројекта

2) мишљења и услови надлежних органа и организација:

- РАТ у износу 2030,00 динара

- Извод о регистрацији привредног субјекта

- Копија плана и препис листа  непокретности предметних парцела

- Графички прилози

-Кратак опис Пројекта погон за производњу дрвених пелета, носиоца пројекта  "Пул Телис Сустима " доо, са седиштем у улици Булевар Михаила Пупина бр. 165 Г  Нови Београд, пословна јединица у Крагујевцу на  кп.бр 2697/1  КО Церовац, на територији града Крагујевца

-Уговор о закупу непокретности сачињен дана 01.05.2018. године

-Информација о локацији број XVIII 350-664/12 за кп. бр. 2697/1 КО Церовац од 30.08.2012. године

3) друга документација:

Одлука о потреби процене утицаја:

Решење да није потребна иѕрада Студије о процени утицаја: 15.11.2018.

1) назив надлежног органа: Градска управа за просторно планирање, урбанизам, изградњу и заштиту животне средине - Одељење за просторно планирање и заштиту животне средине, Служба за заштиту животне средине

2) датум и број: XVIII-501-274/18, од 15.11.2018. године

1. Подаци о обавештавању јавности:

Дневни лист "Крагујевачке новине'':

Обавештење да је поднет захтев 25.10.2018.

Обавештење да је донето решење 22.11.2018.

Обавестење заинтересованих институција о поднетом захтеву 24.10.2018.

Обавестење заинтересованих институција о донетом решењу 15.11.2018.

Обавештени: МЗ "Церовац",  Институт за јавно здравље, Завод за здавствену заштиту радника, ЈКП "Водовод и канализација", Сектор за инспекцијске послове и комуналну полицију-Одељење за инспекцијске послове-Инспекторат за заштиту животне средине и туристичку инспекцију ,  Природно математички факултет, Еколошко удружење "Младен Караман", Дирекција за урбанизам.

2) о јавној презентацији/расправи:

3) подаци и документи о учешћу јавности:

1. Жалба.

1. Одлука по жалби.

2. Подаци о достављању одлуке по жалби.

3. Захтев за одређивање обима и садржаја студије о процени утицаја на животну средину.

1. Подаци о прилозима уз захтев за одређивање обима и садржаја студије о процени утицаја на животну средину.

1. Подаци о прибављеним мишљењима на захтев за одређивање обима и садржаја студије о процени утицаја на животну средину.

2. Одлука о обиму и садржају студију о процени утицаја на животну средину.

1. Подаци о обавештавању о одлуци о садржају и обиму студије о процени утицаја на животну средину.

1. Одлука о обиму и садржају студије о процени утицаја на животну средину.

1. Подаци о обавештавању о одлуци о обиму и садржају студије о процени утицаја на животну средину.

1. Захтев носиоца пројекта за давање сагласности на студију о процени утицаја на животну средину.

2. Подаци о

1) студији о процени утицаја на животну средину;

2) прилозима уз захтев носиоца пројекта за давње сагласности на студију о процени утицаја на животну средину.

1. Подаци о правним и физичким лицима и стручњацима који су израдили студију о процени утицаја на животну средину.

2. Подаци о обавештавању о пријему студије о процени утицаја на животну средину, о заказивању и одржавању јавне расправе.

3. Подаци о достављању носиоцу пројекта мишљења на студију о процени утицаја на животну средину.

4. Подаци о пријему измењене и допуњене студије о процени утицаја на животну средину.

5. Подаци о достављању студије о процени утицаја на животну средину техничкој комисији.

6. Извештај техничке комисије и подаци о изменама и допунама студије о процени утицаја на животну средину.

1. Одлука о давању/одбијању сагласности на студију о процени утицаја на животну средину.

2. Подаци о достављању/објављивању одлуке о давању/одбијању сагласности на студију о процени утицаја на животну средину

3. Подаци о инспекцијској контроли:.

1) датум и време контроле:

2) имена лица присутних током вршења инспекцијске контроле:

3) начин вршења инспекцијске контроле:

4) записник о извршеној инспекцијској контроли:

5) наложене мере:

6) изречене санкције: