Ставро Рашковић, нови директор СПД „Раднички“ данас је и званично представљен јавности у присуству члана Градског већа за спорт, Предрага Стевовића.

Добили смо новог домаћина СПД „Раднички“, човека који је из света спорта и који је успешно управљао рукометним клубом. Ставра Рашковића чека велики посао. Важно је да се домаћински управља овако великим предузећем, а сигуран сам да резултати неће изостати.

Сва три спортска колектива играју највиши ранг такмичења, а очекујемо да се и кошарка врати тамо где јој је место

У наредном периоду желимо да видимо шта можемо да урадимо боље и више око затвореног базена, да капацитете отвореног базена припремимо за лето. Мислим да смо добар посао одрадили са клизалиштем, то је приход који је добродошао „Радничком“. Већ сада морамо да отпочнемо приреме за следећу сезону, да увећамо простор клизалишта – казао је Стевовић.

Ставро Рашковић, директор СПД „Раднички“ захвалио се на указаном поверењу и истакао да му је намера да све запослене стави на располагање спорту, да побољша логистику и на тај начин пошаље лепшу слику из Крагујевца.

Планирам да ових дана обиђем све објекте, да одредимо приоритете, да отпочнемо припреме за купалишну сезону што треба да буде лице и наше фирме и нашег града, како бисмо лето дочекали у најбољем светлу – казао је Рашковић.