Победник футсал Купа Србије на јуче одржаној финалној утакмици у СББ хали Језеро у Крагујевцу је Београдски ФОН, који је домаћина КМФ „Економац“ победио са голом разлике. Упркос борбености крагујевачког Економца и велике подршке са трибина, утакмица је завршена резултатом 4:3 у корист гостију, тако да је пехар футсал Купа Србије отишао у руке ФОН-у из Београда.

Медаље су победницима уручили ректор Универзитета у Крагујевцу проф. др Ненад Филиповић и председник Скупштине града Мирослав Петрашиновић, који је играчима београдског ФОН-а и управи честитао на одличној игри и заслуженој победи.

Председник Петрашиновић честитке је упутио и крагујевачком КМФ „Економац“ на борбености и свему што су до сада постигли у овој сезони, јер долазак до финала говори о томе колико су јаки, организовани и решени да дају све од себе како би дошли до најбољих резултата. Ми смо поносни на наш „Економац“ а то што је овога пута трофеј отишао у руке београдском клубу, не значи да већ следеће сезоне неће бити у рукама крагујевачког.