Градска управа за друштвене делатности града Крагујевца упутила је јавни позив за подношење захтева за признавање права на накнаду дела трошкова боравка деце у предшколским установама чији је оснивач друго правно или физичко лице за радну 2023/24. годину.

Родитељи, старатељи, усвојитељи или хранитељи деце која се налазе на Изводу из листе чекања који је саставни део овог позива, од 100 до 62.5 бода, могу да поднесу захтев почевши од 23. августа, закључно са 8. септембром 2023. године.

Попуњен захтев (образац захтева се може преузети на званичној интернет страници града Крагујевца www.kragujevac.ls.gov.rs или на пријемном шалтеру Писарнице) уз очитану личну карту (фотокопију, уколико је без чипа) подносиоца доставља се непосредно или путем поште на адресу Градске управе Крагујевац, Трг слободе 3, Писарница – пријемни шалтер. Захтеви достављени електронском поштом неће бити узети у разматрање.

О свим детаљима везаним за услове и начин подношења захтева, као и расположиве капацитете приватних предшколских установа, заинтересовани се могу информисати приступом следећем линку: https://kragujevac.ls.gov.rs/tekst/55062/javni-poziv-za-podnosenje-zahteva-za-priznavanje-prava-na-naknadu-dela-troskova-boravka-dece-u-predskolskim-ustanovama-ciji-je-osnivac-drugo-pravno-ili-fizicko-lice-za-radnu-202324-godinu-.php.