На територији Града, екипе Јавног комуналног предузећа Шумадија Крагујевац, у складу са Програмом одржавања комуналне инфраструктуре, уколико временски услови дозволе, у понедељак, 25. септембра, обављају следеће радове:

- припрема површина за асфалтирање у Даничићевој улици (МЗ Ердоглија)

- припрема тротоара за асфалтирање у улици Јована Петровића Ковача (МЗ 21.октобар)

- припрема површина за асфалтирање у улицама Исидоре Секулић и Баје Секулић (МЗ Виногради)

- санација оштећених површина у улици 15.фебруара (МЗ Корићани)

- поправка оштећене и уградња недостајуће вертикалне саобраћајне сигнализације на територији Града

- ручно чишћење и прочишћавање пешачких стаза, тротоара и платоа, сакупљање папира са јавних површина, машинско чишћење саобраћајница, као и ноћно прање улица у складу са Програмом одржавања јавне хигијене

- дневно прање улица Владике Николаја Велимировића и Миливоја Живановића (МЗ 1.мај)

- кошење поред локалних путева у Церовцу

- кошење зелених површина на територији МЗ Белошевац, МЗ Станово и Спомен-парка „Крагујевачки октобар“

- орезивање дрвећа на територији МЗ Аеродром

- отклањање кварова на мрежи јавног осветљења на територији Града