У улици Љубе Вучковића, у једном од највећих крагујевачких насеља, Аеродрому, реконструисан је још један отворени терен који је данас обишао Предраг Стевовић, члан Градског већа за спорт. Комплетно је реконструисана ограда око терена и кошеви, замењене су табле и исцртан терен. Вредност радова је око 658 000 динара.

Настављамо истим темпом да радимо на обнови спортске инфраструктуре у свим насељима. Ово је велико насеље које заслужује и више спортске инфраструктуре него што постоји сада. Реконструисали смо један отворени терен који задовољава стандарде, за нашу омладину, за нашу децу, за све наше суграђане који овај терен посматрају и емотивино. У наредном периоду очекујем још улагања у спортску инфраструктуру у овом насељу, изградњу одговарајућег дечијег игралишта – казао је Стевовић.