Градска управа за друштвене делатности позива све заинтересоване грађане Крагујевца да од данас 1.новембра закључно са 9. новембром 2023. године дају своје примедбе, мишљења, сугестије на предлог просторног уређења локације под радним називом „Боемски трг Драгиша Недовић“ у Крагујевцу.

Предлози се могу упућивати/достављати сваког дана у периоду трајања изјашњавања и то преко званичнe друштвенe мрежа града Крагујевца на Instagram профилу – gukragujevac, као и путем анкете на званичном Viber каналу града Крагујевца, под називом Град Крагујевац, на адресу електронске поште: medijikonkurs@kg.org.rs али и на јавној трибини која ће се одржати 9. новембра 2023. године, са почетком у 12,00 часова у просторијама Ректората Универзитета у Крагујевцу.

На јавној трибини ће бити детаљно презентован предлог просторног уређења локације под радним  називом „Боемски трг Драгиша Недовић“ у Крагујевцу, након чега ће заинтересовани грађани моћи да постављају питања и дају своје предлоге.

Све додатне информације могу се добити сваког радног дана у Градској управи за друштвене делатности – Одељењу за културу и информисање на адресу електронске поште npesic@kg.org.rs или на контакт телефон 034302288.

Линкови

Град Крагујевац - Јавни позив и предлог