Председник Привременог органа града Крагујевца, Никола Дашић са својим сарадницима организовао је четврти отворени пријем за суграђане који су у директном разговору представили своје проблеме. До 16 сати за разговор се пријавило 30 Крагујевчана са различитим проблемима.

Непосредан разговор са суграђанима на пријемима без претходног заказивања од изузетне су важности за успостављање отвореног дијалога између локалне управе и грађана, рекао је председник Привременог органа града Крагујевца, Никола Дашић. Ови сусрети пружају прилику да Крагујевчани директно изразе своје идеје и предлоге, чиме се активно укључују у креирање бољег животног окружења у граду. Овакви пријеми омогућавају решавање одређених појединачних проблема и питања која директно утичу на свакодневни живот грађана, истакао је Дашић и додао да је овакав вид пријема суграђана увид у конкретне потребе и приоритетне области које захтевају пажњу и акцију локалних власти.

Отвореност за комуникацију са грађанима кључна је за изградњу поверења и осећаја заједништва у граду. Кроз ове непосредне разговоре, град постаје боље место за живот.