Сектор нискоградње ЈКП Шумадија данас је извео завршне радове на асфалтирању дела Улице Танаска Рајића, ширине шест и дужине 285 метара. Укупна вредност радова на рехабилитацији овог дела улице је 6.509.431,20 динара.

Члан Привременог органа Града Крагујевца, Предраг Стевовић, који је обишао радове, нагласио је да на ред долази асфалтирање и сређивање улица у самом срцу града. Рехабилитација једне од најстаријих улица у центру нашег града, Улице Танаска Рајића, једно је од капиталних улагања Градa Крагујевцa, али овде нећемо стати, казао је Стевовић, и поручио да ће се наставити са радовима у центру, на свим улицама од приоритетног значаја за град.

Руководилац Сектора нискоградње ЈКП Шумадија, Марко Радисављевић, каже да је коловозна конструкција била доста ослабљена услед извођења претходних радова у овој улици и више градилишта до којих су долазили тешки камиони. Он је најавио да ће у наредном периоду одрадити тротоаре на деловима где су оштећени.