Градска управа за комуналне послове уводи привремени режим саобраћаја у улици Светолика Младеновића (према „Пројекту саобраћај и саобраћајне сигнализације привременог режима саобраћаја за време извођења радова на асфалтирању делова улица Боривоја Глишића, Светолика Младеновића и Миладина Прљевића Крагујевац“) у периоду од 08.11.2023. до 12.11.2023. године.

У истом периоду возила јавног превоза путника на линији са ознаком: 609 Крагујевац (А. Станица) – Грбице – Пајазитово – Мала Врбица (у смеру А) упућује се из Улице потпоручника Говедарице право у Улици краља Милана IV, пут 1300 Каплара, ул. Горњомилановачку, затим десно у ул. Поскурички пут, лево на општински пут 91-12 (насеље Виногради – Поскурице – Шљивовац – Горње Грбице – Пајазитово – Велики Шењ – општински пут 91-9 (Угљаревац)), и даље регистрованом трасом, а у повратку (у смеру Б) возила ће користити измењену трасу обрнутим редоследом.

Возила ће на измењеној траси користити постојећа регистрована стајалишта.