11.00 Скупштинска сала (зграда Градске управе) - Презентација и отворена радионица поводом почетка рада компаније Keller Williams у Крагујевцу која се организује у сарадњи са Привредном комором Србије – Регионалном привредном комором Шумадијског и Поморавског управног округа. Keller Williams као једна од највећих организација за промет некретнина на свету, има мрежу од 190.000 агената за некретнине у 50 земаља света. Ова компанија поседује сопствену корисничку платформу и сопствени cloud на коме граде глобалну мрежу некретнина, а улагања ове компаније на глобалном нивоу иду и преко милијарду долара годишње. У име града Крагујевца присустнима ће се обратити Данка Андоновски, чланица Комисије за привреду, развој, инвестиције, урбанизам и планирање Привременог органа града Крагујевца.

12.00 – Шумадија сајам (плато испред хале) – У оквиру 14. Међународног сајма туризма и сеоског туризма биће организована „Шумадијска чајанка“ коју ће посетити Никола Дашић, председник Привременог органа града Крагујевца.

14.00 – Прва крагујевачка гимназија – Свечана академија поводом обележавања 190 година Прве крагујевачке гимназије.

Одељење за комуникације

www.kragujevac.ls.gov.rs