За разговор без претходног заказивања са предсеником Привременог органа Града Крагујевца Николом Дашићем и његовим сарадницима до 17 сати пријавило се 50 Крагујевчана.  О проблемима са којима се суграђани из различитих делова града сусрећу, Дашић, ресорни чланови комисија Привременог органа и в.д. начелници градских управа разговарају пети пут у градској кући јер су се директни разговори показали као најбољи начин за њихово решавање.

Као и на претходним пријемима грађани су наводили појединачне проблеме. Највише је било  питања која се која се тичу свакодневног живота у различим деловима града, путна и комунална инфаструктура.

Директни разговори са грађанима локалној самоуправи указују на приоритете и на оно што је поребно заједнички решити како би Крагујевац  био још квалитетније место за живот.