И током децембра месеца екипе су на терену. Трудимо се да урадимо што више док временски услови то дозвољавају, рекао је Мирослав Петрашиновић, члан Привременог органа града Крагујевца, обилазећи радове на асфалтирању пута у засеоку Кленовац у МЗ Чумић.

Овај путни правац чија је дужина око 130 метара повезује села Јарушице и Чумић, а за његово асфалтирање Град је уложио нешто више од 3,5 милиона динара.

Чумић, као једно од највећих села у Шумдији и Србији, значајна је месна заједница за град Крагујевац и све наше житеље.Трудимо се да људима овде омогућимо квалитетан живот и што боље услове за развијање пољопривреде и воћарства по коме је овај крај познат. На овај начин се показује и одговоран однос политике председника Дашића и локалне градске администрације према свим грађанима. Асфалт је људима на сеоском подручју најбитнији и треба да стигне у свако село и сваки засеок. То смо радили претходне три године и наставићемо да радимо и будемо на услузи нашим суграђанима, поручио је Петрашиновић.