Након припремних радова, екипе ЈКП Шумадија асфалтирају две улице Караула 3 и Свете Тројице у МЗ Белошевац. Асфалтиране улице су укупне дужине од 1.220 метара, ширине три метра и утрошено је 650 тона асфалтне масе. Радове су обишли Мирослав Петрашиновић, члан Привременог органа града Крагујевца и Александар Лазовић, саветник Привременог органа града Крагујевца.

Значајна инвестиција за све мештане Белошевца који су на асфалтирање улице чекали преко 50 година. Улица Караула била је у Пројекту „Чиста Србија“ и желели смо да урадимо и канализацију па да тек онда радимо асфалт, рекао је Мирослав Петрашиновић, члан Привременог органа града Крагујевца. Сада је урађена и канализација и асфалт. У овај пут смо уложили 11,3 милиона динара и то је одговоран однос политике Николе Дашића према својим суграђанима и мештанима Белошевца. У плану је да се ради Улица Караула 5 и желимо да урадимо што више да бисмо нашим суграђанима омогућили квалитетнији живот, поручио је Петрашиновић. За мештане овог дела Белошевца урађена је круцијална ствар и драго нам је што видимо велико одушевљење са њихове стране, рекао је Петрашиновић и додао да ће се наставити истим темпом чим временски услови то буду дозволили.

Улица Караула је један од највећих комуналних проблема насеља Белошевац али уједно и озбиљна инвестиција. Иако су мештани били неповерљиви, поред асфалтирања урађена је и канализација, рекао је Александар Лазовић, саветник Привременог органа града Крагујевца. Поред тога што је завршена реконструкција ОШ „Драгиша Луковић Шпанац“ у вредности од 50 милиона динара, подсетио је он и ускоро ћемо близу Улице Караула положити камен темељац за изградњу амбуланте и Месне заједнице и са овом инвестицијом насеље се у великој мери мења, истакао је Лазовић. Иако нисмо све проблеме решили, све што је до сада урађено показатељ је да Белошевац постаје једно озбиљно приградско насеље, како је све време и требало да буде, поручио је Александар Лазовић.