У селу Маслошево у току су радови на асфалтирању пута у засеоку Матић, а њих је данас обишао члан Привременог органа града Крагујевца, Предраг Стевовић.

Недостатак асфалта је кључни проблем у сеоском подручју и један од разлога напуштања пољопривредних газдинстава. То представља проблем и за град јер не може имати користи од својих пустих, ненасељених села, а то не смемо да дозволимо. Град Крагујевац посебан акценат мора да стави на села и настави да улаже у сеоско подручје као што је то радио у континуитету последње три и по године. Овакви радови захтевају стрпљење и време, али наставићемо истим темпом и у другим селима, казао је Стевовић.

Радове на асфалтирању овог пута дужине 435 метара изводи Предузеће за путеве Крагујевац, а укупна вредност радова је преко 5,6 милиона динара.